ОФІЦІЙНІ САЙТИ

stat

ОБМІН ПОСИЛАННЯМ
logo nudpsu

Шановні студенти, викладачі й співробітники!
Вітаю усіх вас із початком нового навчального року!
Наш університет завжди славиться талановитими студентами, відомими вченими й педагогами. Тут постійно народжуються цікаві ідеї, реалізуються амбітні задуми. Перед нами і нині стоїть багато відповідальних завдань. Вірю, що цей навчальний рік запам’ятається нам новими цікавими проектами, досягненнями, розширенням кола партнерів і однодумців.
Бажаю всім вам миру й злагоди, міцного здоров’я, терпіння й мудрості.
Переконана, що наша згуртованість і наполегливість стануть запорукою визначних успіхів і гарантування високих стандартів професійної освіти у цей непростий для Української держави час.

В.о. ректора професор Л.Савченко

новостной шаблон Joomla

Кандидати до ВНЗ складають вступний іспит з фізичної підготовки. Іспит проводиться за трьома вправами: у юнаків – з бігу на 100 м, бігу 1000 м та підтягування на жердині, у дівчат – з бігу на 100 м, бігу 1000 м та комплексно-силової вправи. Результати іспиту оцінюються сумою балів для визначення фізичної придатності кандидатів у вищий навчальний заклад.
Кандидати до вищого навчального закладу, які отримали оцінку „незадовільно”, зарахуванню до ВНЗ не підлягають.
Умови виконання вправ:

Біг 100 метрів
Обладнання. Секундоміри, що фіксують десяті частки секунди, відміряна дистанція, стартовий пістолет (або прапорець).
Опис проведення виконання вправи. За командою "На старт!" абітурієнти стають за стартову лінію в положення високого старту і зберігають нерухомий стан. За сигналом стартера вони повинні, як найшвидше подолати задану дистанцію.
Результатом тестування є час подолання дистанції з точністю до десятої частки секунди.
Загальні вказівки і зауваження.
Дозволяється тільки одна спроба.

У разі відсутності стартового пістолета подається команда "Руш!" з одночасним сигналом прапорцем для хронометристів.

Підтягування на жердині

Обладнання. Горизонтальний брус або жердина діаметром 2–3 сантиметри. Брус чи жердина повинні бути розташованими на такій висоті, щоб учасник, висячи, не торкався ногами землі.
Опис проведення тестування. Абітурієнти стоять у гімнастичній стійці у двохшеренговому строю, за командою "До приладу!" приймають стройову стійку, стройовим кроком підходять до жердини і хватом зверху (долонями вперед) виконують вис на жердині, руки на ширині плечей, випрямлені. Кожен абітурієнт, згинаючи руки, підтягується до такого положення, щоб його підборіддя було над жердиною. Потім абітурієнт повністю випрямляє руки, опускаючись у вис на 1-2 секунди. Вправа повторюється стільки разів, скільки у абітурієнта вистачить сил.
Результатом тестування є кількість безпомилкових підтягувань, під час яких не порушена жодна умова.
Загальні вказівки і зауваження. Кожному абітурієнту дозволяється лише один підхід до жердини.
Не дозволяється розгойдуватися під час підтягування, робити допоміжні рухи ногами. Тестування припиняється, якщо абітурієнт робить зупинку більше 2 секунд або йому не вдається зафіксувати потрібного положення більш ніж 2 рази підряд.

Комплексно-силова вправа (КСВ)

Виконується протягом 1 хвилини: перші 30 секунд – максимальна кількість нахилів вперед до торкання руками ступнів ніг із положення лежачи на спині, руки за голову, ноги закріплені (допускається незначне згинання ніг, при поверненні у вихідне положення необхідний дотик до підлоги лопатками): за командою повернутись в упор лежачи (руки на ширині плечей) і без фази для відпочинку виконати протягом наступних 30 секунд максимальну кількість згинання-розгинання рук в упорі лежачи (тіло пряме, руки згинати до кута 90 градусів у ліктьовому суглобі і розгинати повністю).

Біг на 1000 метрів

Обладнання. Секундоміри, виміряна дистанція, стартовий пістолет або прапорець.
Опис проведення тестування. Для чоловіків, жінок умови тестування однакові.
За командою "На старт!" абітурієнти стають перед стартовою лінією в положення високого старту. Коли всі готові до старту, за командою "Руш!" (або за пострілом) починають біг, намагаючись закінчити дистанцію якомога швидше. У разі потреби дозволяється переходити на ходьбу.
Результатом тестування є час подолання дистанції з точністю до секунди.
Загальні вказівки і зауваження. Забороняється під час бігу сідати або лягати на бігову доріжку, виходити за межі бігової доріжки.

Критерії оцінювання ФП абітурієнтів на іспиті

Оцінювання фізичної підготовленості абітурієнтів визначається на підставі суми балів за три виконані вправи, які передбачені програмою вступного іспиту з фізичної підготовки:

- у юнаків – з бігу на 100 м, 1000 м та підтягування на жердині;
- у дівчат – з бігу на 100 м, 1000 м та комплексно-силовою вправи.

Загальна оцінка виставляється з урахуванням суми балів за виконання трьох вправ.

форум о собаках