ОФІЦІЙНІ САЙТИ

П'ятниця, 18 квітня 2014

»

Представники славного роду Тараса Шевченка

Усі ми чиїсь діти, онуки, правнуки… А якщо твої пращури належали до роду Великого Кобзаря?

Ми у Фейсбуці
Ми Вконтатке
Ми в Ютубі
Ми в Однокласниках

СВЯТА та ПОДІЇ

stat
Счетчик посещений, seo анализ сайта - SEOarrow.ru
ОБМІН ПОСИЛАННЯМ
logo nudpsu

новостной шаблон Joomla

Для вирішення перспективних та поточних питань навчально-методичної, наукової, виховної, господарської діяльності та міжнародного співробітництва в університеті діє Вчена рада, яка є колегіальним органом і була створена у 1996 році, коли навчальному закладу був наданий статус інституту.

tarangul1.jpgГолова Вченої ради університету Тарангул Людмила Леонідівна.

Обов’язки вченого секретаря 15 років виконує заслужений працівник освіти України, почесний працівник державної податкової служби України Олександр Андрійович Сластьоненко, який має великий досвід роботи у вищих навчальних закладах, Міністерстві вищої і середньої спеціальної освіти та органах місцевого самоврядування.

Вчена рада університету розглядає і рекомендує до затвердження проект статуту навчального закладу; ухвалює фінансовий план та звіт навчального закладу, а також затверджує його штатний розпис; обирає за конкурсом таємним голосуванням на посади завідувачів кафедр і професорів; ухвалює навчальні плани та робочі програми навчальних дисциплін; оцінює науково-педагогічну діяльність працівників структурних підрозділів; приймає рішення щодо кандидатур для присвоєння вчених звань професора і доцента та почесних звань.

До складу Вченої ради університету входить 52 особи. З них: 75 % – становлять науково-педагогічні працівники, 15 % – представники інших структурних підрозділів та 10 % – виборні представники від студентів та курсантів.

Крім загальних питань розвитку навчального закладу, на засіданнях Вченої ради розглядаються конкретні питання діяльності кафедр, факультетів та інших структурних підрозділів.

Особлива увага в діяльності Вченої ради університету приділяється питанням ліцензування і акредитації напрямів підготовки фахівців та підготовці власних науково-педагогічних працівників, а також залученню до роботи в університеті висококваліфікованих практичних працівників і науковців фінансових та юридичних установ держави. Завдяки цьому навчальний заклад за останні 15 років досяг четвертого рівня акредитації і має статус національного.

Сьогодні в університеті навчається майже тринадцять тисяч студентів. Навчально-виховний процес забезпечує 753 науково-педагогічних працівники. З них: 5 академіків, 1 член-кореспондент, 55 докторів наук, 307 кандидатів наук, 57 професорів, 250 доцентів. Переважній більшості з них вчені звання присвоювалися Вченою радою Національного університету ДПС України.

Усе це сприяє вдосконаленню якості підготовки фахівців для фінансових органів і юридичних установ та комерційних структур і в цьому є значна заслуга такого органу, яким є Вчена рада університету.

При Вченій раді університету створюються й інші постійні та тимчасові комісії, перелік та склад яких визначаються Вченою радою і затверджуються ректором.

Для вирішення поточних питань навчально-методичної, наукової, виробничої діяльності створюються також вчені ради факультетів та інших структурних підрозділів, функції та порядок роботи яких визначаються Статутом вищого закладу освіти.

Хороші традиції діяльності Вченої ради університету продовжує нове поновлення і, зокрема, кандидат юридичних наук, доцент Оксана Олександрівна Кузьменко, яка за сумісництвом виконує обов’язки вченого секретаря університету.

форум о собаках